Відмовився від госпіталізації: на Сумщині хворий коронавірусом заразив трьох осіб

В місті Охтирка Сумської області хворий коронавірусом чоловік відмовився від госпіталізації. У трьох людей, з якими він контактував, виявили COVID-19.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВИРУСЕ

Як пише «Охтирський міський портал», українець 1986 р. повернувся з Іспанії 15 березня. Офіційно він ніде не працював. Коронавірус у нього діагностували в кінці місяця.

Коронавірус в Україні

27 березня стан місцевого жителя погіршився, у нього були температура до 39 градусів, біль за грудиною і сухий кашель. Чоловік викликав на будинок свого сімейного лікаря, той запропонував госпіталізацію в Тростянецьку міську лікарню.

Українець написав відмову, залишившись вдома на самоізоляції разом з дружиною і двома дітьми.

У шести контактних осіб чоловіки (крім дружини і дітей – батьки хворого і теща) експрес-тести показали негативні результати. Був зроблений повторний забір матеріалу на обстеження.

«Незабаром встановили ще чотири контактні особи, яких взяли під спостереження. Всі вони перебували на самоізоляції із задовільним загальним станом», – пише портал.

Пізніше, 31 березня, були офіційно підтверджені ще три випадки захворювання коронавірусом в місті. Інфікованими виявилися відстеженні контакти першого хворого. Ще троє його контактних осіб виявилися здоровими.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA 1 квітня в Новомосковську Дніпропетровської області зафіксували ще один випадок коронавіруса. Це вже десята людина в області, у кого діагностували COVID-19.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение