В Україні почнуть виплачувати допомогу найбіднішим

В Україні складуть списки малозабезпечених категорій громадян, щоб виплачувати допомогу найбіднішим під час карантину.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Про це повідомили на сайті Офісу президента за підсумками наради президента України Володимира Зеленського.

Соцвиплати в Україні

«Ми бачимо, що карантин потрібен. Я впевнений, що він врятує багато життів. Однак уряд має знайти кошти, щоб допомогти найбіднішим українцям. Складіть список як можна швидше, і давайте розрахуємо, скільки грошей ми можемо виділити», – сказав Зеленський прем’єр-міністру Денису Шмыгалю.

Шмигаль повідомив, що був зупинений зростання цін на соціально значущі товари, деякі продукти навіть подешевшали.

Крім того, Кабмін розробляє програму по створенню робочих місць для тих, хто приїхав з-за кордону або втратив роботу у зв’язку з поширенням коронавіруса.

«Ми плануємо створити багато робочих місць вже через кілька тижнів. Зокрема, нам потрібні люди для ремонту доріг, укладання тротуарів, прибирання територій. Багато різних вакансій», – зазначив прем’єр.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA:

  • В Україні на період введеного через COVID-19 карантину почали за особливими правилами видавати і оплачувати лікарняні.

  • «Укрпошта» продовжує працювати у звичайному режимі, незважаючи на карантин. При цьому в роботі відділень компанія ввела деякі зміни.

  • Верховна Рада заборонила на період дії і протягом 30 днів після його відміни штрафувати за несвоєчасну оплату комунальних послуг.

  • В Україні людям, які за коронавіруса знаходяться на лікарняному або на самоізоляції під наглядом медиків, соцстрах буде компенсувати 50% від зарплати.

  • В Україні на період карантину з-за коронавіруса для бізнесу скасували частину податків, а також штрафи обмежили та перевірки.

  • Рада заборонила на період дії карантину через коронавіруса та протягом 30 днів після його відміни штрафувати за несвоєчасну оплату комунальних послуг.

  • Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що держава в умовах карантину повинна взяти на себе частину плати за послуги ЖКГ.

  • В Україні можуть втратити роботу від 170 до 500 тисяч чоловік – внаслідок економічної кризи, викликаного пандемією коронавіруса. Такий прогноз дав екс-міністр економіки Тимофій Милованов.

  • Євросоюз дав Україні 80 млн євро (близько 2,5 млрд гривень на боротьбу з епідемією коронавіруса.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение