У РФ забили тривогу: Путін підписав закон про НС, готують випробування на людях

Президент Росії Володимир Путін в середу, 1 квітня, у зв’язку з пандемією коронавіруса COVID-19 підписав закон, що дозволяє уряду вводити режим НС і підвищеної готовності.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВИРУСЕ

Документ був опублікований на офіційному інтернет-порталі правової інформації РФ. Згідно з пояснювальною запискою, російське уряд може запроваджувати режим НС на всій території країни, так і на її частині.

Закон підготовлений «для врегулювання відносин, що виникають у зв’язку з необхідністю термінового реагування на виклики, пов’язані з поширенням нової коронавирусной інфекції».

Він наділяє уряд правом у разі загрози виникнення або виникнення окремих надзвичайних ситуацій здійснювати повноваження координаційного органу єдиної державної системи попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій. Крім того, пропонується доповнити перелік причин виникнення надзвичайної ситуації поширенням захворювання, яке становить небезпеку для оточуючих.

Також Путін підписав закон про позбавлення волі на термін до 5 років за фейки з тяжкими наслідками.

Додамо: віце-прем’єр РФ Тетяна Голікова заявила, що випробування вакцини від COVID-19 на людях заплановані на 29 червня, доклінічні дослідження пройдуть до 22 червня. Тест-система на імунітет може бути зареєстрована в строк до 10-15 квітня.

Всього в Росії досліджуються вісім препаратів для лікування коронавіруса.

Голікова додала, що за добу кількість хворих коронавірусом в Росії зросла на 18,8%. Поки превалюють завезені випадки.

Найбільший рівень захворюваності в Москві, Комі, Бурятії, Петербурзі і Підмосков’ї. У 10 регіонах Росії підтверджених випадків поки немає.

Зазначимо, Володимир Путін напередодні повідомив, що на карантині в РФ перебуває 3 317 175 чоловік, ще 292 740 – на самоізоляції. За останні три тижні в країну в’їхало близько 825 000 чоловік, повернення ще 20 000 очікується.

За даними на 1 квітня, в РФ підтверджено 2777 випадків COVID-19. Померли 24 людини.

Як писав PROZORO.NET.UA побудований окупантами Кримський міст, що з’єднує аннексированный український півострів з територією Росії, повністю перекриють у зв’язку з пандемією.

Читайте всі «Новини Росії» на PROZORO.NET.UA.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение