У Лук’янівському СІЗО підозрюють спалах коронавіруса

У Лук’янівському СІЗО міста Києва підозрюють спалах коронавіруса.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВИРУСЕ

Про це «Судово-юридичній газеті» повідомили слідчі судді районних судів столиці. За їх словами низки осіб, доставлених з СІЗО в суди, спостерігається різке погіршення стану здоров’я, а також симптоми, зовні характерні для COVID-19.

В суди зазначають, що підозрювані відмовляються брати участь у засіданнях в режимі відеоконференції і наполягають на їх доставці з СІЗО в суди. При цьому на засіданнях вони знаходяться без яких-небудь засобів індивідуального захисту. Таким чином, під загрозою зараження перебувають самі судді, адвокати та працівники апаратів судів.

Лук’янівське СІЗО

Судді також вказують на відсутність у СІЗО відповідного тестування і діагностики коронавіруса.

В Міністерстві юстиції інформацію про спалах коронавіруса в Лук’янівському СІЗО поки не підтверджують, втім, все ж не виключають, що цей вірус міг проникнути за стіни СІЗО.

«Офіційно коронавіруса в Лук’янівському СІЗО немає. При цьому не виключено, що він може там бути. Є проблема в його виявленні та належному діагностуванні», – повідомили джерело в керівництві Міністерства юстиції.

Як раніше повідомляв PROZORO.NET.UA, коронавірус COVID-19 виявлений на грецькому круїзному кораблі El Venizelos, на борту якого знаходяться десятки громадян України.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение