«Приберіть бурлаку»: Кріштіану Роналду образили з-за порушення карантину

Португальський політик, що живе в рідному місті Кріштіану Роналду на Мадейрі, Рафаель Маседо наїхав на зоряного футболіста за порушення карантину.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

«Я хочу, щоб це тварина, приїхало з Італії, залишалося будинку. Приберіть цього бродягу з Мадейри», – цитує слова Маседо, опубліковані на його сторінці в Facebook, видання The Sun.

Кріштіану Роналду і Джорджина Родрігес порушили карантин

The Sun

Через деякий час пост був видалений, а сам політик заявив, що його профіль був зламаний, а він ніколи в житті не дозволив би собі так висловлюватись на адресу Роналду.

«Мій аккаунт був зламаний. Я ніколи не дозволив би собі подібні коментарі в адресу Кріштіану Роналду. Це трапилося зі мною не вперше. На цей раз я змінив всі паролі. Я прошу вибачення у Кріштіану. Тепер хакерам доведеться несолодко, адже я буду змінювати паролі щотижня», – заявив Маседо.

Нагадаємо, що в мережі з’явилися фотографії Роналду і його дівчини Джорджіни Родрігес, які вийшли на прогулянку по Мадейрі.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA, сім’я зоряного португальця вже не вперше порушує карантин. Раніше фанати Кріштіану накинулися на Родрігес за похід по магазинах.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение