Перший транш МВФ складе $4 млрд: коли прийдуть гроші в Україну

Україна може отримати перший транш кредиту від Міжнародного валютного фонду (МВФ) у розмірі $4 млрд відразу ж після прийняття закону про банки в цілому.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Про це повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в ефірі радіо «НВ» у вівторок, 31 березня.

«Ми вже отримали офіційний лист, заява від МВФ є дві умови, якщо вони будуть виконані, то відразу ж кошти надійдуть Україну, при чому в державний бюджет. За нашими підрахунками, це має бути близько $4 млрд кредиту», — сказав Гетманцев.

За його словами, Україна зацікавлена в такий кризовий період досить дешевий фінансовий ресурс від Фонду. Він зазначив, що відсоткова ставка за кредитом МВФ становить 2-3% річних. Гроші будуть спрямовані до стабілізаційного фонду держбюджету, створений для боротьби з коронавірусом.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA президент Володимир Зеленський заявляв, що Україна має отримати від МВФ 8 млрд доларів у рамках нової трирічної програми. Заради цього Верховна Рада повинна прийняти закон про банки і запустити ринок землі.

Зазначимо, що Верховна Рада на позачерговому зборах 30 березня в першому читанні прийняла законопроект, що регулює роботу банківської діяльності.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение