Перекис водню від COVID-19: Комаровський розбив шарлатанский міф

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Капання ніс перекису водню ніяк не допоможе запобігти розвиток в організмі інфекції коронавіруса.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВИРУСЕ

Про це заявив відомий український лікар Євген Комаровський, відповідаючи на запитання щодо COVID-19. Відповідне відео опубліковано в його Instagram (щоб подивитися, доскролльте новину до кінця).

«Забудьте ви це! Крапання перекису водню в ніс, рот… так куди завгодно – ніякого відношення до цього не має!» – обурено сказав він.

Комаровський підкреслив, що перекис водню не допомагає від коронавіруса

За його словами, дійсно існую деякі теорії, що говорять про те, що, закапав в ніс перекис, організм людини нібито «помолодшає».

«Не ведіться на це шарлатанство. Якщо у вас є контакти з інфекцією, то ви захворієте незалежно від того, скільки перекису водню собі закапаете», – додав Коморовський.

Він підкреслив, що використовувати цей розчин потрібно тільки за призначенням: для дезінфекції, як добавку в санитайзеры, або для зупинки кровотечі.

«Дуже вас прошу – не пийте перекис водню, що не капає собі в ніс – легше від цього не стане, а проблеми будуть величезні!» – підсумував лікар.

Переглянути цей допис в Instagram

Спецвипуск на свіжому повітрі! ⠀ Інструкція самопорятунку: https://youtu.be/8zakCOohBWo Зручна сторінка з усіма відповідями: https://bit.ly/2UJk6Rq Антисептик своїми руками: https://youtu.be/-ficfbDLhmY ⠀ 211. Смертність і летальність. 212. Чому кола, а не лимонад? 213. Передається вірус у морі, океані? 214. Гаряча вода при митті рук ефективніше? 215. Як правильно обробити б/в ліжко? 216. Комбіновані ліки від застуди підходять? 217. Перекис водню в ніс. 218. Ризик запустити хворобу. 219. Лимон і сода для профілактики. 220. Хантавирус. 221. Маски в мікрохвильовці (там же затиск для носа!). 222. Переїхати до бабусі і дідуся? 223. Антибіотик і коронавірус. 224. Як дізнатися, перехворів коронавірусом людина чи ні? 225. Денатурат для дезінфекції. 226. Яку замовляти маску або респіратор? 227. Скільки можна випити рідини без шкоди? 228. Як не піти в лікарню, якщо потрібен лікарняний? 229. Передається вірус через папір? 230. Як вести себе із літніми батьками? 231. Правила застосування пульсоксиметра. 232. Цукор, фахівці та імунітет. Хто правий? 233. Де грань між «лікуйтеся вдома» і «пізно звернулися»? 234. Вірус — це мікроб чи ні? 235. Вода з милом на прогулянку як антисептик. Ефективно? 236. Пиво можна? 237. Сон з відкритим вікном. 238. Хто буде купувати ліки в лікарні? 239. Чому заперечуєте користь імуноглобуліну? 240. Бліц (багато різного, дивного і веселого). ⠀ #докторкомаровский #коронавірус #вірус #епідемія #новини #хвороба #грві #здоров’я #запитання

Допис, поширений Доктор Комаровський (@doctor_komarovskiy)

Як повідомляв PROZORO.NET.UA відомий український лікар Євген Комаровський заявив, що об’єднані протизастудні засоби є адекватною альтернативою парацетамолу.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение