Мікроби поширюються на 8 метрів: вчені виявили найбільшу небезпеку від людини

При чханні навколо людини утворюється хмара, а краплі поширюються на 7-8 метрів і містяться в повітрі значно довше, ніж передбачалося.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВИРУСЕ

Такі дані випливають з дослідження вченого Массачусетського технологічного інституту Лідії Буруиба, пише видання JAMA Insights. Це дає підставу переглянути рекомендації ВООЗ щодо мінімальної дистанції з зараженими в 1,5 — 2 метри.

чхання

За допомогою дослідження вчений хотіла перевірити коректність рекомендації для запобігання зараження COVID-19, адже вони були прийняті на основі тих, які почали подавати ще на початку XX століття.

«Згідно з ним, краплі з повітряно-крапельної суспензії, що утворюються при чханні або кашлі, можна розділити на два типи: перші, великі, швидко осідають на землю поруч з тим, хто чхнув або кашлянув, а другі, маленькі, тримаються в повітрі довше. Передбачалося, що ця суспензія поширюється приблизно на 1,5-2 метри, і саме таку відстань потрібно дотримуватися при спілкуванні з зараженими або в умовах пандемії», – пише видання.

У той же час Буруиба з’ясувала, що при чханні навколо людини утворюється хмара краплі поширюються на 7-8 метрів, і ця суспензія зберігається в повітрі значно довше, ніж передбачалося.

При чханні мікроби поширюються на 7-8 метрів

«Розмір хмари мікробів вдалося уточнити після того, як був знятий процес чхання за допомогою високошвидкісної камери, яка здатна записувати 2000 кадрів в секунду. Як показав експеримент, при чханні мікроби не тільки розлітаються далі, але і затримуються в повітрі від декількох секунд до декількох хвилин, це залежить від вологості повітря «, – наголошується в дослідженні.

Проведене дослідження дає підставу переглянути рекомендації ВООЗ щодо мінімальної дистанції з зараженими.

Як раніше повідомляв PROZORO.NET.UA, коронавірус COVID-19 не передається по повітрю, а знаходиться на поверхні навколишніх предметів.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение