«Мене не треба жаліти»: Самойлова висловилася про розлучення з Джиганом

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Зірка Instagram Оксана Самойлова, яка днями заявила про своє рішення розлучитися з репером Джиганом, попросила прихильників перестати її жаліти.

Так, за словами жінки, вона вже пережила «первинний шок» і навчилася жити з цією новиною, тому її не потрібно підбадьорювати. Самойлова зазначила, що зуміє впоратися з усіма труднощами і обов’язково знайде своє щастя. Про це вона написала на особистій сторінці в Instagram.

Оксана Самойлова і Джиган

«Я зараз не буду закриватися. За останні два місяці я вже пережила всередині весь первинний шок. Вчорашній пост – новина для вас, а я з цим вже живу. Мене не треба жаліти:я молода, сильна, розумна, добра, весела, красива і впевнена в собі. Я обов’язково буду щасливою, за іншим сценарієм, але обов’язково буду», – заявила Оксана.

Вона також додала, що постарається знайти в собі сили не сумувати. І закликала шанувальників «берегти свої сім’ї».

Оксана Самойлова і Джиган з дітьми

«Сподіваюся, я знайду в собі сили не сумувати. Або хоча б не сумувати в Instagram. Зараз і так всім не легко, але потрібно триматися. Бережіть свої сім’ї, цінуйте і любіть один одного», – підсумувала Самойлова.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA:

  • У Джигана та його дружини Оксани Самойлової 18 лютого 2020 року народилася четверта дитина.

  • Пара також виховує трьох дочок.

  • Через кілька тижнів після пологів Самойлової Джиган почав знімати дивні відео, перебуваючи в нетверезому стані, і викладати їх в мережі.

  • Пізніше стало відомо, що артист лікується в наркологічній клініці і, ймовірно, розійшовся з дружиною.

  • За кілька днів до визнання Самойлової про розлучення з чоловіком, у ЗМІ з’явилася інформація про те, що Джиган вирішив продати будинок, в якому він жив з дружиною і дітьми.

Читайте всі «Новини Росії» на PROZORO.NET.UA.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение