Кожен третій українець перестав працювати через карантин

Серед українців, які працювали до введення карантину, 32% в кінці березня перебувають у відпустці за власним бажанням, а 4% – втратили роботу.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи «Рейтинг».

Згідно з дослідженням, 35% респондентів заявили, що продовжують працювати у звичайному режимі після введення обмежень, 29% – працюють дистанційно.

Число безробітних в Україні зросла

vedomosti-ua

За даними опитування, до введення карантину мали роботу 65% дорослих українців. Соціологічна група «Рейтинг» провела опитування методом CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: I хвиля 1000 респондентів (25-27 березня 2020), II хвиля 1000 респондентів (28-30 березня 2020). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 4%.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA з-за карантину постраждав ринок праці – експерти заявляють про 600 тисяч офіційних нових безробітних. Скільки неофіційних – невідомо нікому, але припускають приблизно таку ж цифру.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение