Корону Путіну вже вручили, залишилося отримати тільки вірус

Путіна один час називали многоходовщиком, потім – перестали так називати і начебто забули про це зовсім. Справді, російська преса тепер єхидно розмірковує про те, хто першим передасть старому коронавірус. Адже корону йому вже якось вручали, залишився тільки вірус. При цьому, інтрига там така. Хтось Пісків, якого називають прес-секретарем Путіна, був присутній на тусовці геронтолого-естрадного характеру, де зібралися вижили з розуму пердуны, які естрадою були ще при совку. Але справа не в тому, що зібрати в одному місці стільки деменциалов було якимось мазохістським актом, а в тому, що там знаходився екс-співак совкової естради Лев Лещенко, відомий своєю піснею «З полів доноситься – налий!»

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Загалом, нічого особливого в цьому вже давно маразматичном старпере не було і немає, крім того, що він добре підхопив коронавірус. При цьому, він віщав про те, що ніякого коронавіруса й немає зовсім, а придумали все це жидо-масони і пов’язані з ними піндоси.

І все б нічого, але на таких тусовках прийнято демонструвати привітання у вигляді обнімашек-целовашек. І ось ця чаша не оминула Пєскова, який виконав цей церемоніал з Лещенком і з тими, з ким Лещенко вже успішно «законтачил». У свою чергу, Пісків має доступ до тіла самого недоимператора.

З іншого боку, Путін часто спілкувався з лікарем, якого визначив головним лікарем спеціальної, антикоронавирусной лікарні під Москвою. І ось тепер всі гадають про те, коли саме лікар підхопив заразу, до того, як в останній раз контактував з Путіним чи вже після?

Але по тону цих обговорень вже явно відчувається надія на те, що хоч хтось йому підкинув чудову хвороба, а вже якщо трапиться його підключати до апарату штучної вентиляції легенів, то йому точно знайдуть що підключити, починаючи від побутового пилососа і до промислової установки, відомої в народі як «піскоструйка». Головне, щоб він відвернувся від свідомості. А все чому? Та тому, що нещодавно знову повернулося визначення «многоходовщик».

І тут вже без жартів. Зараз ми спробуємо відновити одну з таких довгих комбінацій, яку помітили багато, і навіть у самій РФ. Якщо якісь елементи буде втрачено, то не навмисно, а просто тому, що ці рядки пишуться вже пізно вночі.

Отже. Сечін, глава Роснефти, довго і нудно розповідав дідові про те, що американці оборзели і лізуть зі своєю дешевою нафтою в Європу. Причому, не просто до Європи, а навіть в Білорусь. У зв’язку з цим, Сєчін умовляв Путіна залити нафтою цю саму Європу, щоб погубити «сланцевиков» з США.

Путін погодився, і на початку місяця анонсував вихід РФ з угоди ОПЕК+, і при цьому пояснив, що так викинуть з Європи американців.

Через тиждень – це було зроблено. РФ заявила про те, що знімає з себе всі обмеження по видобутку нафти. Буквально через день Саудівська Аравія оголосила те ж саме і анонсувала просто гігантське збільшення видобутку нафти і неймовірні знижки для нафти, пропонованої споживачам Європи і Китаю, основним ринкам збуту російської нафти.

Ціна її відразу ж стала падати і на сьогодні – впала вдвічі, а російська нафта просто встала без збуту. Станом на вчора:

«Вартість російської нафти сорту Urals у Північно-Західній Європі опустилася до мінімального рівня з березня 1999 року – 13 доларів за барель…

Знижка на Urals залишилася колишньою – 4,75 долара на барель. Це максимальне значення дисконту з червня 2008 року…

Ціна російської нафти в Європі впала нижче вартості мазуту. 30 березня высокосернистый мазут в Північно-Західній Європі продавався по ціні з премією в $1,19/бар. до ціни Urals«.

В Європі стало складно продати російську нафту навіть за такі гроші, а в Китаї просто виключили російських постачальників з тендерів. Мотивували це тим, що не хочуть проблем з американцями, які обклали російську нафтову галузь санкціями, у тому числі, за Венесуели. І ось російська преса так зазначає проміжний результат ще незакінченої багатоходівки:

«Своєю поведінкою КНР завдає зрадницький удар у спину РФ…

Припинення поставок енергоносіїв на експорт може призвести до краху вітчизняну економіку і навіть вплинути на місцеві політичні еліти. На думку експерта, ситуація спрямована на зміну влади в країні«.

Це таке пишуть в російській пресі вже відкрито і додають:

«Я (російський експерт – ред.) бачу скоординовані дії правлячих еліт наших так званих «партнерів» та «друзів». З США все зрозуміло, але ніхто не очікував, що ніж у спину Росії встромить Китай«.

І ось, коли все це стало зрозуміло, і навіть те, що з покаранням американців якось не дуже склалося, Путін починає гарячково діяти і видавати меседжі через своїх холуїв. Раз Китай послався на американські санкції, то треба якось умовити Трампа скасувати їх. І це при тому, що кілька років поспіль Путін, голосом піонера, віщав про те, що санкції – це щось чудове і що від них постраждає Захід, а РФ тільки виграє. Але тут виявилося, що Захід не захотів страждати в тому стилі, який передбачав Путін, а ось що РФ стане раком, стало виразно помітно.

Тому Роснефть терміново передає венесуельські активи спеціально слепленной державній конторі, щоб вийти з-під санкцій. Просто кинути і піти не можна, оскільки Мадуре дали кілька мільярдів грошей як раз під ці активи. Але замість того, щоб чисто кинути і піти звідти, Путін і Сечин повели багатоходівку далі і вирішили, що американці не здогадаються, що їх дурять, що одна держкорпорація передає активи іншій державній структурі, щоб обдурити тупих піндосів, яких вони тільки що з помпою намагалися викинути з Європи.

А сам Путін тепер робить морду ослика Іа на день народження і з сумом у голосі розповідає про те, що в час страшної епідемії, він просить зняти з нього санкції. Загалом, з Геракла або Аполлона Путін відразу перетворився на лисого брючного змія, який намагається розчулити того, кого тільки що намагався вкусити.

Але найнеприємніше тут те, що між початком цієї багатоходівки і таким її сумним розвитком, пройшов всього місяць і всі бачать ціну цієї многоходвки просто не озброєним оком. Саме з цієї причини, росіяни посилено гадають, хто ж виявиться героєм, прес секретар або доктор, хоча дехто вважає, що кашу маслом не зіпсуєш і могли б відзначитися обидва товариша. Для Путіна навіть місце в мавзолеї пригледіли, зверху Леніна. Навіть розробили слоган для назви експоната: «1+1».

Ну що ж, напевно, хотіли б спостерігати, як діда підключать до пилососа. Але навряд чи. Все станеться менш драматично.

Читайте всі «Новини Росії» на PROZORO.NET.UA.

Інші блоги автора

  • У людей здають нерви через вірусу, але не відключайте мозок, ми вистоїмо!
    119
  • Нафтогазові барони піднімуть Путіна на вила
    182
  • Китайці продали Іспанії не тести, а фуфло. Що ж привезли в Україну
    75

Всі блоги автора

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение