«Ганьба для Філіпа» Розкрита несподівана правда про батька Кіркорова

Відомий дизайнер зачісок Джордж Ровалс розповів несподівану правду про життя батька російського співака Філіпа Кіркорова.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Він заявив, що Кіркоров дуже жадібний, пише видання «Співрозмовник».

Філіп Кіркоров з батьком

«Я, коли з ним працював, ні копійки не отримав. Філіп страшенно жадібний, він вдавиться за зайвий рубль. Він навіть чайові не любить залишати в ресторанах! Кіркоров хвалиться, що в нього дорогі речі від світових дизайнерів. Бачив я його гардероб – що подарують, то і носить», — заявив стиліст.

Він додав, що нещодавно побував в гостях у батька Кіркорова і відчув жах.

«Бедрос досі мешкає на Земляному Валу, на третьому поверсі звичайного будинку. Підніміться, подивіться, в якому стані живе Бедрос! Вам буде соромно з Філіпом спілкуватися після цього. У нього холодильники коштують типу «Мінськ», «Орськ». Відкриваєш, а там порожні полиці! Шкода, що у мене при собі камери не було. Треба було зняти, щоб зганьбити Філіпа. Ремонт з 70-х років не робився. Зате всі подарунки, які отримує Кіркоров на концертах, залишають в цій квартирі. Бедрос живе в мотлох! А подивіться, як він одягнений, які у нього туфлі, яка дешева турецька дублянка… Тобі не соромно, Філіп?», — додав Ровалс.

Раніше PROZORO.NET.UA повідомляв, що Джордж Ровалс різко висловився про орієнтацію Філіпа Кіркорова і закликав артиста зробити камінг-аут.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение