Більше 50 українців втекли з обсервації в Києві і нарвалися на штрафи

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

У Києві з обсервації з-за коронавіруса з готелю «Козацький» втекли понад 50 осіб, яких нещодавно спецрейсом повернули з Катару.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВИРУСЕ

Тепер вони зобов’язані заплатити штраф у розмірі 17 тисяч гривень. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі телеканалу «112 Україна» (щоб подивитися відео, доскролльте новину до кінця).

«Ми не можемо утримувати людей силою. Силових дій не застосовували», – визнав він, додавши, що це сталося «через законодавчих неточностей».

Однак, підкреслив заступник глави МВС, громадяни повинні самі розуміти свою відповідальність, тому змушені будуть заплатити штраф.

«Це покарання за порушення правил. Просто деякі громадяни дуже багаті порівняно з більшістю населення України, можуть собі дозволити платити штрафи. Будуть платити по 17 тис. грн за кожен вихід», – сказав Геращенко, додавши, що, за тими, хто втік один раз, буде постійний контроль.

Також заступник голови МВС закликав українців не піддавати ризику зараження оточуючих і піклуватися про власне здоров’я.

«Треба, щоб наші громадяни розуміли важливість власної відповідальності за те, якщо вони заражені вірусом заразять кого-то ще, то в такому випадку ми будемо надавати їх кримінальному покаранню за ст. 325 КК. На сьогоднішній момент наша позиція чітка – МВС не погоджує жоден приліт жодного чартеру в Україну. Ми вимагаємо від громадян, щоб вони дотримувалися умови обсервації», – підсумував Геращенко.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA:

  • В аеропорт «Бориспіль» близько 2:20 30 березня прилетіли два літаки з громадянами України, яких зобов’язали відправитися на обсервацію.

  • Частина українських туристів, які 30 березня прибутку двома рейсами з Балі через Доху (Катар), помістили на обсервацію в готель «Козацький» в центрі Києва.

  • Понад 100 українських туристів, які прилетіли з Балі, вирішили сидіти в літаку, поки топ-чиновники не дозволять їм відправитися додому. Примусової обсервації з-за пандемії коронавіруса пасажири не хотіли.

  • Частина українців, які 30 березня прилетіли до Києва і повинні були відправитися на обов’язкову обсервацію, втекла з автобуса після того, як їх привезли в столичну готель.

  • У мережі з’явилося відео втечі частини обсервированных через пандемію українців, які 30 березня прибутку з Балі через Доху (Катар), з готелю «Козацький», що в центрі Києва.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение