40-річний Mercedes перетворили в Tesla з крутим дизайном

Старий Mercedes 350SL 1978 випуску силами компанії The SL Shop перетворився на електромобіль. Б/у Мерседес отримав мотори і батарею від Tesla, але при цьому зберіг стильний дизайн.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Автомобілям Тесла точно не вистачає харизми. Мылоподобные кузова цих електрокарів не викликають жодних емоцій і нагадують середньостатистичні автомобілі. Але з технічної точки зору моделі Tesla довели свою ефективність. Напрошується рецепт ідеального EV.

Mercedes з моторами і батареєю від Tesla

Мабуть, за таким сценарієм і спрацювали спеціалісти The SL Shop. Проект отримав назву SportLine ZERO. Але до британським майстрам цей Mercedes SL потрапив в поганому стані. Механіки відновили його кузов, підвіску і інтер’єр, а в якості силової установки вирішили використовувати два електромотора і батарею Tesla.

ЧИТАЙТЕ: Електричний ЗАЗ: перші фото нового Ланос 2021

Динамічні характеристики в компанії не наводять, але такий електромобіль Мерседес напевно розганяється до 100 км/год в межах 5 секунд. Запас ходу складає 240 км.

Mercedes з моторами і батареєю від Tesla

Mercedes з моторами і батареєю від Tesla

Але головне – це зовнішність. Характер спортивного родстера тут повністю зберегли. Тому ентузіасти напевно оцінять виконану роботу. Однак продавати такі автомобілі в компанії не планують. Проект носить експериментальний характер і демонструє можливості фахівців.

Раніше PROZORO.NET.UA розповідав про старого Alfa Romeo, яку переробили на електромобіль.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение