Незаконно продавали маски в Іспанію і Китай: проведені обшуки в трьох областях

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Прикордонники викрили групу осіб, які незаконно експортували медичні маски за заниженою ціною в Іспанію і Китай.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВИРУСЕ

Як повідомляється на сайті МВС, іноземцеві продали понад 300 тисяч масок за ціною трохи більше 1 гривні за штуку. При цьому ринкова вартість партії становить майже 61 мільйон гривень (щоб переглянути всі фото і відео, проскролльте новину до кінця).

Правоохоронці встановили коло осіб, які можуть бути причетні до незаконної оборудки. Мова йде про співробітників двох харківських підприємств, які за заниженою ціною продали маски громадянину Китаю.

Обшуки проводилися на восьми об’єктах в трьох областях – Київській, Харківській і Полтавській.

«За результатами обшуків в складських і виробничих приміщеннях, офісах і фактичних місцях проживання фігурантів правоохоронці виявили та вилучили первинні фінансово-господарські документи, електронні носії інформації, які свідчать про купівлі і подальшого продажу медичних масок, чорнові записи, мобільні термінали, банківські картки, ноутбуки, USB-накопичувачі, зразки респіраторних масок, грошові кошти в сумі 243 000 доларів США і 14 500 євро», – підкреслили у відомстві.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA журналіст розкрив аферу з поставками масок з України в Барселону. Як з’ясувалося, експорт здійснював громадянин Китаю.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение